Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?

Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?

Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?


Nuo Balandžio 14 dienos startuoja programa skirta būtent TAU!


Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla


Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.


Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 


Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.


Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.


Pamoka #3Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.


Pamoka #4Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 


Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.


Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.


Pamoka #7Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?


BONUS #1: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš šių metų "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

BONUS #2: Klausimai ir atsakymai po kiekvienos pamokos. Galėsi užduoti tau rūpimus klausimus mokymų metu ir aš juos asmeniškai tau atsakysiu. Taip pat girdėsi kitų užduodamus klausimus ir išmoksi iš jų taip pat.


Programa startuoja Balandžio 14 dieną. Pamokos vyks uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Vyks 3 pamokos per savaitę ir visos pamokos bus įrašytos, kad galėtum peržiūrėti vėliau. Grupė liks visam laikui. Pamokos vyks vakarais.


Stovyklos kaina tik - 35€ 


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com arba paspaudus ant "Buy Now" mygtuko žemiau.


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

€ 35 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla