Mūsų sėkmę nulemia mūsų verslo modelio paprastumas ir mūsų apmokymų sistemos siprumas

Ar žinojote?

Laboratorija DROM (Drom Fragrances International - VOKIETIJA) yra viena didžiausių kvepalų gamintojų Europoje kuri gamina kvepalus daugumai kvepalų kompanijų prekiaujančių parduotuvėse.
FM yra pats didžiausias DROM klientas!

 

Ar žinojote?
Visi kvepalai pasaulyje yra priskiriami vienai iš šešių kvepalų šeimų: Šipriniai, Medžio, Gelių, Paparčių, Rytietiški ir Citrusiniai.
FM kompanija pristato 150 kvapų moterims ir vyrams ir turi kvepalų iš visų šešių kvepalų šeimų - tokiu būdu visi gali rasti patinkantį kvapą!

Apie mus

FM GROUP – tai sparčiai auganti kompanija parfumerijos, kosmetikos ir namų priežiūros produktų rinkoje, įkurta jaunų bei energingų žmonių.

 

Ar jūs perkate tikrus KVEPALUS?

Dauguma žmoniu net nežino, kad pirkdami parfumerijos produktus parduotuvėje jie iš tikrūjų negauna Kvepalų. Parduotuvėje dažniausiai gaunate EDT (Eau de Toilette - Tualetinis Vanduo) vyrams ir EDP (Eau de Parfum - Kvapnusis Vanduo) moterims. EDT turi 6% kvepalinio aliejaus koncentraciją ir EDP turi 16% kvepalinio aliejaus koncentraciją buteliuke - visą likusį skystį sudaro vanduo ir alkoholis. Štai dėl to šie parfumerijos produktai neišlaiko kvapo ant jūsų kūno labai ilgai.
FM siūlo tikrus KVEPALUS (Parfume) moterims (20%-30% koncentracija) ir tikrus KVEPALUS (Parfume) vyrams (24% koncentracija). Šie kvepalai kvepia kur kas stipriau ir išlieka ant jūsų kūno daug ilgiau nes jie yra tikri kvepalai.